<![CDATA[iwesola.pl - ]]> https://iwesola.pl/rss pl <![CDATA[Sąsiedzka awantura. Dwie osoby zatrzymane przez policję]]> https://iwesola.pl/artykul/sasiedzka-awantura/298987 Monday, 23 October 2017 04:36:13 +0200 <![CDATA[Kolejne światła na Trakcie Brzeskim lada dzień]]> https://iwesola.pl/artykul/kolejne-swiatla-na/285906 Tuesday, 17 October 2017 11:27:16 +0200 <![CDATA[Będzie rondo na skrzyżowaniu ul. 1 Praskiego Pułku i Mazowieckiej]]> https://iwesola.pl/artykul/bedzie-rondo-na-skrzyzowaniu/280953 Monday, 16 October 2017 06:57:20 +0200 <![CDATA[Jest projekt budżetu na 2018 rok. Zobaczcie jakie są plany inwestycyjne dzielnicy]]> https://iwesola.pl/artykul/jest-projekt-budzetu/274897 Wednesday, 11 October 2017 13:54:39 +0200 <![CDATA[Ważna informacja. Trzymamy kciuki za inwestycje tak ważne dla tej cześci miasta!]]> https://iwesola.pl/artykul/wazna-informacja-trzymamy/273643 Thursday, 5 October 2017 04:39:24 +0200 <![CDATA[Trwa budowa świateł u zbiegu Traktu Brzeskiego z Jeździecką]]> https://iwesola.pl/artykul/trwa-budowa-swiatel/273442 Wednesday, 4 October 2017 04:28:39 +0200 <![CDATA[Mamy doświetlone przejścia dla pieszych. Potrzeba więcej?]]> https://iwesola.pl/artykul/mamy-doswietlone-przejscia/272557 Thursday, 28 September 2017 08:25:26 +0200 <![CDATA[Miał przy sobie marihuanę. Zatrzymały go strażniczki miejskie]]> https://iwesola.pl/artykul/mial-przy-sobie-marihuane/272176 Tuesday, 26 September 2017 06:41:22 +0200 <![CDATA[Zderzenie peugeota z autobusem. Zdjęcia straży]]> https://iwesola.pl/artykul/zderzenie-peugeota-z/271685 Friday, 22 September 2017 08:38:43 +0200 <![CDATA[Zachorowała, popadła w długi. Nie chce pieniędzy, prosi o pomoc w ratowaniu firmy]]> https://iwesola.pl/artykul/zachorowala-popadla/271360 Thursday, 21 September 2017 07:26:27 +0200 <![CDATA[Potrzebna pomoc dla zwierzaków z Domu Dziecka w Wesołej!]]> https://iwesola.pl/artykul/potrzebna-pomoc-dla-zwierzakow/270839 Monday, 18 September 2017 08:58:52 +0200 <![CDATA[Co z nocną pomoca lekarską dla mieszkańców Wesołej?]]> https://iwesola.pl/artykul/co-z-nocna-pomoca-lekarska/270309 Thursday, 14 September 2017 06:52:52 +0200 <![CDATA[Groźby, znęcanie się i jazda na podwójnym gazie - mieszkaniec Wesołej z zarzutami]]> https://iwesola.pl/artykul/grozby-znecanie-sie/269798 Monday, 11 September 2017 10:23:05 +0200 <![CDATA[Bezpłatne szczepienia dla seniorów z Wesołej!]]> https://iwesola.pl/artykul/bezplatne-szczepienia/269159 Wednesday, 6 September 2017 15:37:49 +0200 <![CDATA[Rolkowisko w Wesołej już 9 września! Zapisujcie się!]]> https://iwesola.pl/artykul/rolkowisko-w-wesolej/267927 Tuesday, 29 August 2017 14:15:52 +0200 <![CDATA[Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...Szukamy zaginionej Natalii]]> https://iwesola.pl/artykul/ktokolwiek-widzial/266996 Wednesday, 23 August 2017 13:52:00 +0200 <![CDATA[Blokował przejazd, wykonywał dziwne manewry - kierowca alfy romeo z wynikiem 2,8 promila]]> https://iwesola.pl/artykul/blokowal-przejazd-wykonywal/266648 Monday, 21 August 2017 14:11:35 +0200 <![CDATA[Na dwóch stacjach diagnostycznych w dzielnicy zrobimy bezpłatne przeglądy samochodów]]> https://iwesola.pl/artykul/na-dwoch-stacjach-diagnostycznych/266642 Monday, 21 August 2017 13:57:23 +0200 <![CDATA[1 września czyli wielkie wyzwanie finansowe. Gdzie i po jaką pomoc w dzielnicy wystąpić]]> https://iwesola.pl/artykul/1-wrzesnia-czyli-wielkie/265688 Monday, 14 August 2017 10:53:17 +0200 <![CDATA[Komunikacja w długi weekend. Sprawdźcie zmiany]]> https://iwesola.pl/artykul/komunikacja-w-dlugi/265182 Thursday, 10 August 2017 04:25:59 +0200 <![CDATA[Szukacie letnich rozrywek? Są tuż obok]]> https://iwesola.pl/artykul/szukacie-letnich-rozrywek/265065 Wednesday, 9 August 2017 12:26:16 +0200 <![CDATA[Zasiłki i stypendia szkolne - dzielnica oferuje pomoc. Pilnujcie terminu!]]> https://iwesola.pl/artykul/zasilki-i-stypendia/264688 Tuesday, 8 August 2017 05:49:36 +0200 <![CDATA[Wesoła na pierwszym miejscu warszawskiego eko-rankingu!]]> https://iwesola.pl/artykul/wesola-na-pierwszym/264628 Monday, 7 August 2017 12:07:27 +0200 <![CDATA[Kanał Wawerski coraz mniej dostępny dla mieszkańców. Lepiej nie będzie ]]> https://iwesola.pl/artykul/kanal-wawerski-coraz/264034 Wednesday, 2 August 2017 16:07:05 +0200 <![CDATA[Groźny wypadek na B. Czecha - zdjęcia straży]]> https://iwesola.pl/artykul/grozny-wypadek-na-b/261293 Monday, 17 July 2017 08:56:39 +0200 <![CDATA[Wakacje na sportowo - które boiska w dzielnicy są czynne]]> https://iwesola.pl/artykul/wakacje-na-sportowo/260348 Monday, 10 July 2017 12:34:30 +0200 <![CDATA[7 lipca startuje plenerowe kino]]> https://iwesola.pl/artykul/7-lipca-startuje-plenerowe/259323 Monday, 3 July 2017 11:44:51 +0200 <![CDATA[Ławki, huśtawki, krzewy czyli Osiedle Plac Wojska Polskiej jeszcze ładniejsze - głosujemy!]]> https://iwesola.pl/artykul/lawki-hustawki-krzewy/257136 Tuesday, 20 June 2017 08:00:05 +0200 <![CDATA[Piknik Wesoła już w najbliższą niedzielę]]> https://iwesola.pl/artykul/piknik-wesola-juz-w/242549 Friday, 2 June 2017 11:24:41 +0200 <![CDATA[Seks dla opornych na scenie hotelu Narvil]]> https://iwesola.pl/artykul/seks-dla-opornych-na/242537 Friday, 2 June 2017 10:59:45 +0200 <![CDATA[Budżet partycypacyjny ratunkiem dla ul. Konwaliowej]]> https://iwesola.pl/artykul/budzet-partycypacyjny/232396 Wednesday, 26 April 2017 12:40:58 +0200 <![CDATA[Złożysz PIT, wgrasz hologram - formalności w jednym miejscu]]> https://iwesola.pl/artykul/zlozysz-pit-wgrasz/199410 Monday, 10 April 2017 13:10:50 +0200 <![CDATA[Budowa tarasu - to nie jest takie trudne!]]> https://iwesola.pl/artykul/budowa-tarasu--to-nie/199307 Monday, 10 April 2017 00:05:25 +0200 <![CDATA[Śmieci nie są odbierane w terminie czy mieszkańcy za późno je wystawiają?]]> https://iwesola.pl/artykul/smieci-nie-sa-odbierane/197910 Thursday, 30 March 2017 12:36:14 +0200 <![CDATA[Spotkanie z żołnierzami NATO już jutro!]]> https://iwesola.pl/artykul/spotkanie-z-zolnierzami/197671 Tuesday, 28 March 2017 20:40:48 +0200 <![CDATA[Nie daj się oszukać i okraść - porozmawiaj z rzecznikiem praw konsumentów!]]> https://iwesola.pl/artykul/nie-daj-sie-oszukac/196592 Tuesday, 21 March 2017 11:57:52 +0200 <![CDATA[Tężnia w Wesołej? Czemu nie!]]> https://iwesola.pl/artykul/teznia-w-wesolej/196036 Friday, 17 March 2017 07:03:58 +0200 <![CDATA[ZDM doświetli w Wesołej dwa przejścia dla pieszych]]> https://iwesola.pl/artykul/zdm-doswietli-w-wesolej/195595 Tuesday, 14 March 2017 15:31:38 +0200 <![CDATA[Nabór do szkół i przedszkoli]]> https://iwesola.pl/artykul/nabor-do-szkol-i-przedszkoli/194933 Thursday, 9 March 2017 16:01:02 +0200 <![CDATA[Godziny otwarcia lodowiska podczas ferii]]> https://iwesola.pl/artykul/godziny-otwarcia-lodowiska/122966 Friday, 10 February 2017 15:47:09 +0200