-2°C mgła

Catering na komunie - Jak firma w Warszawie?

Dodano: 2017-03-27 01:53:43

Hej mieszkańcy! Szukamy zaufanej firmy cateringowej, która przygotuje dla nas pełną gastronomie na przyjęcie komunijne dla naszego syna. Nigdy nie korzystaliśmy z usług tego typu firm, dlatego prośba do Was o propozycje firm, które mogą nam pomóc.
Bardzo dziękuję za pomoc,
odpowiedz cytuj
Karolina Cyran dodano: 2017-10-06 18:54:12
Ja wolę troszkę więcej dołożyc i dobrze zjesc, zwłaszcza prz takiej okazji. W restauracji Akademia z Mokotowa mają catering, jest super pyszne jedzenie.
odpowiedz cytuj
Renata Mróz dodano: 2017-10-26 13:55:34
Tak szczerze, to moi rodzice zamawiali catering na komunie brata jakoś 1,5 roku wcześniej (Gastro Team). I proszę wierzyć lub nie, ale już były małe problemy z rezerwacjami :) 
odpowiedz cytuj
FranciszekH dodano: 2018-01-17 08:53:00
Ja miałem rok temu komunię mojego młodego i poszła super, organizowaliśmy ją w plenerze i w połączeniu z komunią syna znajomego bo to koledzy, a nasze rodziny blisko się znają. Było dużo dzieci, więc trzeba było je jakoś zadowolić Idealny okazał się catering w postaci pizza trucka, no kto nie lubi pizzy? Była to zdecydowanie największa atrakcja na tym wydarzeniu. Tego typu firmy idealnie się nadają i polecam bo sprawdzone, obsługa przyjemna, a jedzonko pyszne.
odpowiedz cytuj

1 ... 1