Już są - nowe światła na Trakcie Brzeskim. Jak wrażenia?

25/10/2017 07:27
Ulice i place, światła Trakcie Brzeskim wrażenia - zdjęcie, fotografia

Działa już nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Trakt Brzeski i Jeździeckiej. Światła zastąpiły istniejącą w tym miejscu sygnalizację ostrzegawczą. Uporządkują ruchu i poprawią bezpieczeństwo w rejonie skrzyżowania.

Na skrzyżowaniu pojawiły się nowoczesne sygnalizatory LED, nowe maszty i słupy sygnalizacyjne. Instalacja została wyposażona w nowe okablowaniu i sterowanie. Na jezdni namalowaliśmy nowe oznakowanie poziome, w tym nowe pasy. Ich położenie zostało dostosowane do nowych świateł (lekko przesunięte) tak, aby poprawić komfort pieszych.

Sygnalizacja działa w pełnej akomodacji, dostosowując swoją pracę do natężenia ruchu. Została wyposażone w automatyczną detekcję pieszych i rowerzystów (kamery) oraz sygnalizację akustyczną. Dołączyliśmy ją też do istniejącego systemu monitoringu, który zapewni stały podgląd sytuacji na skrzyżowaniu.

Sygnalizacja wpłynie na uspokojenie ruchu w tym rejonie i poprawi bezpieczeństwo. Dzięki niej piesi będą mogli łatwiej przekroczyć tę ruchliwą na co dzień jezdnię.

 

 

 

źródło: ZDM

Reklama

Już są - nowe światła na Trakcie Brzeskim. Jak wrażenia? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 08:29:27

    Super! Czekałam na te światła 18 lat!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Dodaj swoje drobne

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie - Zapraszamy!

Zobacz
Reklama